UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

zebatka marcollFirma powstała we wrześniu 2006 roku. Początkowo działała jako biuro projektowe, jednak z biegiem czasu i zmian zachodzących na rynku poszerzono zakres działalności o budowę i instalację maszyn oraz urządzeń. Obecnie dysponuje warsztatem wyposażonym w maszyny cnc oraz konwencjonalne pozwalające wykonać większość detali we własnym zakresie. 

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja specjalistycznych maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, a także obróbka cnc [toczenie, frezowanie]. Pracujemy przy realizacji nowych inwestycji, jak również modernizacji i przebudowie istniejących instalacji. Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania i wizualizacji 3D, a także doświadczoną kadrą. Przy przygotowaniu produkcji używamy oprogramowania CAM, co pozwala zachować wysoką jakość i powtarzalność produkowanych detali i części.

Toczymy i frezujemy zarówno na maszynach cnc, jak i konwencjonalnych. Posiadamy własną halę produkcyjną i doświadczoną kadrę. Przyjmujemy zlecenia zarówno na produkcję jednostkową, jak i mało- i średnioseryjną. 

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo i elastyczność. Zawsze ściśle współpracujemy z Klientem, integrujemy się z jego zespołem projektowym, służąc swoim doświadczeniem i wiedzą. W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, co zostało potwierdzone certyfikatem jakości przyznanym przez TÜV SÜD Polska. Dzięki temu jeszcze lepiej spełniamy wymagania naszych Klientów.

Oferujemy kompleksową usługę od fazy projektowej do instalacji u Klienta i późniejszy serwis albo pomoc przy dowolnej fazie realizacji inwestycji.
Jeżeli szukają Państwo nietypowych rozwiązań technologicznych na najwyższym  poziomie, zapraszamy do współpracy.